transportów w ostatnich
12 miesiącach
spedytorów
w ciągłej gotowości
,8%
skuteczność dostarczeń
aut
w chwili obecnej
realizuje transport

O nas

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w przewozach drobnicowych oraz całopojazdowych. Świadczymy również usługi w zakresie organizacji odpraw celnych i magazynowania.

Oferujemy profesjonalizm, elastyczność i najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze działania skupiamy na partnerach regionalnych, którzy działają na rynkach ogólnoeuropejskich.

Obecnie mamy swoje oddziały w Warszawie, Olsztynie oraz Mińsku Mazowieckim.

Do Ciebie należy wybór godnej zaufania firmy działającej w branży TSL. Do nas należy realizowanie powierzonych nam działań, w oparciu o zasady fair play, którymi kierujemy się każdego dnia.

 

Działalność

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu transportu oraz spedycji na skalę krajową i międzynarodową. To co nas wyróżnia, to przede wszystkim jakość oferowanych usług wynikających z wieloletniego doświadczenia w sektorze TSL oraz zaangażowania i rzetelności naszego zespołu.

Przewóz ładunków realizujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych samochodów ciężarowych wyposażonych w system kontroli monitorowania GPS. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz kontrolować przewożony ładunek z możliwością podglądu, czy dane zlecenie wykonywane jest z uwzględnieniem najwyższych międzynarodowych norm.

Zespół

Największą wartością firmy są nasi pracownicy, doskonale znający rynek oraz potrzeby naszych Klientów. Dbamy o ich rozwój zawodowy i dajemy im możliwość podnoszenia  kwalifikacji w strukturach naszej firmy. Pracownicy otrzymują niezbędne narzędzia do pracy, które dają nam bezkonkurencyjne możliwości.

Sukces

Jesteśmy świadomi, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów, dlatego zawsze oferujemy najlepsze rozwiązania, które dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Świadczymy także pomoc w sprawach formalnych tzn.: przygotowujemy potrzebne dokumenty tak by współpraca przebiegała zgodnie z ustalonymi zasadami. Jesteśmy nowoczesną i elastyczną firmą, która sprosta wymaganiom każdego Klienta, także i Twoim.

Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner